Ludwig DRAHOSCH *
(Wien 1969 geb.) "Medusa" Öl auf Leinwand, ca. 99 x 79 cm, gerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
13.10.2010 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 3.200,-
Ludwig DRAHOSCH *
Aukce: | Kunst & Antiquitäten |
Datum: | 13.10.2010 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 04.10. - 13.10.2010 |